תמה

תמה מייסדת 'תמהוודה'. מורה להתמקדות, מנחת קבוצות, מטפלת מזה 21 שנים בשילוב ייחודי של שיטות, בהתאמה לצורכי המטופלים: התמקדות, איורוודה, שימוש בצמחי מרפא, במלחים והילינג. הטיפול הינו תהליך של ריפוי פיזי וטרנספורמציה נפשית-רוחנית. מתמחה בטיפול בנשים בהריון. מנחת קבוצות מדיטציה. מנחה קבוצת תמיכה לאנשים שפגשו סרטן. כמו כן, עסקה בגידול צמחי מרפא, בעבודה עם ילדים ובעלי חיים ובכתיבת ביוגרפיות. מנחת קבוצות מוסמכת מטעם מכון ווינגייט. מתרגלת מדיטציה משנת 1994 . מתגוררת בראש פינה עם בן זוגה יאיר וילדיהם.

דנה גניהר רז

דנה גניהר רז מורה להתמקדות ולפילוסופיה של ג'נדלין. בעשר השנים האחרונות לימדה מאות תלמידים והכשירה דור חדש של מורי התמקדות. מרצה נלווה בפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים בטכניון (בקורס 'התמקדות בתהליכי היצירה בסטודיו'). חברה בוועד המנהל של המכון הבינלאומי להתמקדות

ערן הרפז

ערן הרפז מורה ותיק למדיטציית מיינדפולנס וחכמת הבודהיזם. כותב ומתרגם, מורה ויפסנה מטעם עמותת "תובנה" ובוגר התכנית להכשרת מורי MBSR מטעם המרכז לחקר המיינדפולנס אשר בביה"ס לפסיכולוגיה, אוניברסיטת בנגור, וולס, בריטניה. מידע מורחב אודות ערן - אתר ERANooT.

אמירה ישראלי

אמירה ישראלי פסיכולוגית קלינית מומחית, לשעבר סגנית הפסיכולוגית הראשית בבי"ח "זיו" בצפת ואחראית על תחום ילד ונוער. עוסקת מזה 25 שנים בפסיכותרפיה על גווניה השונים-פסיכותרפיה דינמית-פסיכואנליטית; CBT, בעיקר מ"הגל השלישי" עם דגש על מיינדפולנס (DBT, MBSR וכו'), טיפול קבוצתי, SE  ועוד... מלמדת בביה"ס לפסיכותרפיה במכללת "צפת"  ובתוכניות לימוד טיפול שונות. מדריכה ומלווה מטפלים מסוגים ומגישות שונות-מתרגלת מזה כ-20 שנה מדיטציה משלבת התמקדות בחייה בכלל, ובעבודתה הטיפולית וההדרכתית בפרט.

סיגל קצב גולן

סיגל קצב גולן

טל מן אלון

טל מן אלון פסיכותרפיסטית גופנית, חברת האיגוד האירופי לפסיכותרפיה גופנית EABP. מוסמכת בתרפיה מוכוונת התמקדות (F.O.T) מטעם המכון הבינ"ל להתמקדות עוזרת הוראה במסלול לפסיכותרפיה גופנית הוליסטית במכללה לרפואה הוליסטית בכרכור. בעלת קליניקה פרטית בכרכור. מתמקדת בלתי נלאית, תלמידה (בזמן הווה מתמשך) ומורה של הפילוסופיה של ג'נדלין - 'הפילוסופיה של הבלתי מנוסח'.

יהודית פירסט

יהודית פירסט פסיכותרפיסטית גופנית מוסמכת ומנחת קבוצות. חברה באגוד האירופאי EABP, מנחת התמקדות (Focusing) מוסמכת מטעם המכון הבינ"ל להתמקדות N.Y.  מתמחה בעבודה עם טראומה בגישת Somatic Experiencing.  מלמדת קורסי התמקדות בסיסית והסמכה להתמקדות, כמו גם קורסים ייחודיים של התמקדות עם מגע והתמקדות חברתית. שיטת ההתמקדות מביאה המון מתנות לחיי ולחיי תלמידיי ומטופליי.  אני חווה את העבודה שלי כשליחות, מתרגשת ממנה כל פעם מחדש, מאמינה בכל ליבי במה שאני עושה ובמה שאני מלמדת. ​אני מאמינה, שבתוך כל אדם, ישנה מהות פנימית, אישית, שיודעת את הדרך לקראת חיים טובים יותר. חיים של אהבה, צמיחה, מימוש והגשמה אישית ובינאישית. דרך שאפשר להגיע אליה בכל פעם מחדש, בעזרת החיבור לגוף-ולנפש ולמרחב שמסביב.

שרה שילה

שרה שילה סופרת ומנחה סדנאות כתיבה. ספרה "שום גמדים לא יבואו" זכה לתרגומים ולפרסים ואף עובד להצגת יחיד. "ניצוץ של הבנה התרחש במפגש שלי עם ההתמקדות. חשתי נוכחות של ידיעה פנימית שאני יוצאת לדרך מפעימה ומסקרנת שבה אני כבר הולכת שנים רבות. היצירה, כפי שאני מכירה אותה, נשאבת תמיד מהמקום החי שג'נדלין מתאר. המגע הנכון ברגשות הוא לאו דווקא בהתכוונות ישירה אליהם, אלא מתוך הענות אל האזורים הלא-יודעים, חסרי השם והצורה שיכולים לפעמים לאיים כמו רִיק, אם מנסים לברוח מהם, ומביאים להתקדמות כאשר נשארים בהם, משתהים ומאפשרים להם לדבר אלינו. חשבתי שאפשר לכנות את זה במילה אחת התמַקְדֵמוּת".

דן שכטר

דן שכטר

ברוך ברנר

ברוך ברנר