מרכז תמהוודה בראש פינה מזמין אתכם אל מרחב קסום של שקט ונוכחות, הקשבה והתבוננות פנימית המאפשר לפרום בעדינות את סבך חוטי הנפש ולחשוף את המרחבים האדירים של הריפוי והידיעה, החופש והאהבה שמשתרעים בתוכנו.

בעזרת מורי דרך בכירים וטכניקות פרקטיות של התמקדות, מדיטציה ומיינדפולנס, המכוונות אל נקודת המפגש בין ההווה לנוכחות מודעת, נחשף מרחב המנביע את החדש והרלוונטי כל רגע ורגע.

בחלל היפיפה והאינטימי, הכולל מרפסת רחבה המשקיפה אל נופי הגולן והחרמון, נערכות הפעילויות בכל ימות השבוע.

תמהוודה הוקמה מתוך רצון ליצור מרחב להתפתחות ולביטוי נוכחות אנושית חדשה שיש בה ידיעה כי הריפוי, החוכמה, התשובות והפתרונות המיטיבים עבורנו נובעים בתוכנו. באווירה ביתית של תמיכה ואחווה, זהו המקום לעצור את ההתנהלות הנובעת מתפישה פנימית של הישרדות וחוסר, המחפשת להתמלא מחוץ ויוצרת מתח ודאגות ולהירגע אל רגע ההווה. לנשום, להכיר ביש, לתת לו את תשומת ליבנו ולגלות את שער הכניסה המופלא לחוויית חיים חדשה, מחוברת, חומלת  ומוקירת תודה, בתוכנו. בעזרת מורים מנוסים, ההולכים את הדרך אותה הם מלמדים, מתאפשרת למידה חווייתית ומרגשת הנמזגת ומפרה את חיי היום יום ותחומי העניין האישיים. למעוניינים ניתן גם להעמיק את הלימוד אל הסמכה המאפשרת להנחיל את הכלים גם לאחרים.